Heb jij ideeën om de doorkomst van LaVuelta in onze gemeente tot een Spaans feestje te maken? Vertel het de gemeente op maandag 17 februari!

De 75ste editie van de Ronde van Spanje – La Vuelta – gaat van start in Nederland. Van 14 t/m 16 augustus 2020 kunnen we het peloton van La Vuelta verwelkomen! Tijdens de 3e etappe fietst het peloton ook door een deel van onze gemeente. Daar willen we een echt Spaans feest van maken, van inwoners, met inwoners.

De gemeente Rucphen is op zoek naar leuke ideeën hiervoor. Zo maken we er een echt feestje van. En zetten we Rucphen weer op de wielerkaart.

Op maandag 17 februari vanaf 19.00 uur organiseren ze in het gemeentehuis een brainstormbijeenkomst. Samen met inwoners en ondernemers willen we zo ideeën verzamelen. En er samen mee aan de slag gaan.

Heb jij ideeën? Of wil je meehelpen om er ‘Spaans Rucphens’ feestje van te maken?

Je bent van harte welkom!

Ben je erbij?

Geef je dan uiterlijk woensdag 12 februari op door een mail te sturen naar communicatie@rucphen.nl

X
X