Bestuur IKR Rucphen

Voorzitter

Toine Roks
Spie Industrie/AmiduVin
Korte Hei 16
4714 RD Sprundel
T. 0165 – 38 04 40
E. T.Roks@Spie.com
I. www.spie.com

Bestuurslid

Carlo Valentijn
De Bunder Houtambacht
Struikhei 2
4714 VB  Sprundel
T. 06 – 51756932
E. info@debunderhoutambacht.nl
I. www.debunderhoutambacht.nl

Secretaris

Jean-Paul Matthijssen
Burg. Antonissenstraat 31
T. 06 – 14 75 28 38
E. Secretariaat@IKR-Rucphen.nl
I. www.IKR-Rucphen.nl

Penningmeester

Wim Schrauwen
Schrauwen Beheer BV
Korte Hei 36
4715 RS  Rucphen
T. 0165 – 34 91 34
E. w.schrauwen@gmail.com

Bestuurslid

Frank Backx
Backx Assurantiën
Kerkstraat 3
4715 RN Rucphen
T. 0165 – 348530
E. Frank@backx-assurantiën
I. www.backx-assurantiën.nl

Bestuurslid

Ricardo Heeren
Winstgevers B.V.
Tussendonk 164
4878AM Etten-Leur
E. ricardo@winstgevers.nl
I. www.winstgevers.nl

 

Bestuurslid

Roger Verstijlen
Verstijlen Hekwerk V.o.F.
Rucphensebaan 58
4714 RE  Sprundel
T. 0165 – 38 38 17
E. info@verstijlenhekwerken.nl
I. www.verstijlenhekwerken.nl 

Bestuurslid

Ingrid Talboom-Konings
Talboom Hoveniers V.o.F./Voetjoy
Aleidisstraat 10
4714 DA  Rucphen
T. 0165 – 38 55 68
E.  voetjoy@outlook.com
I. www.talboomhoveniers.nl

De adviseurs van de Industriële Kring Rucphen zijn:

Parkmanagement

Paul Opmeer
ParkTrust BV
Jade 208
3316 LJ Dordrecht
06-82057362
E: popmeer@parktrust.nl

Financieel adviseur

Gerard Koot
Euro Accountancy B.V.
Wernhoutseweg 26 B
4881 GB Zundert
T. 076 – 597 30 07
E. info@euro-accountancy.nl
I. www.euro-accountancy.nl

Secretariële ondersteuning

Coby Braat
Roosendaal
E. jacoba.braat@gmail.com

Ja, ik wil netwerken, inkoopvoordelen en inspraak in de gemeente Rucphen!