Bestuur IKR Rucphen

ikr bestuur

Voorzitter

Jan Oomen
Gebr. J & P Oomen B.V.
Kerkeheidestraat 5 A
4714 RC Sprundel
T. 0165 – 38 31 05
E. info@gebroomenbv.nl
I. www.gebroomenbv.nl

Jan Oomen

Bestuurslid
(vice-voorzitter)

Christian Verstraaten
Verstraaten Autoschade B.V.
Kraaihei 17
4715 RV Rucphen
T. 0165 – 38 23 10
E. Christian@verstraatenautoschade.nl
I. www.verstraatenautoschade.nl

Christian Verstraaten

Secretaris

Jean-Paul Matthijssen
Burg. Antonissenstraat 31
T. 06 – 15 64 10 72
E. Secretariaat@IKR-Rucphen.nl
I. www.IKR-Rucphen.nl

Jean Paul Mathijssen

Penningmeester

Wim Schrauwen
De Wit Plastic
Korte Hei 36
4715 RS  Rucphen
T. 0165 – 34 91 34
E. ws@dewitplastic.nl
I. www.dewitplastic.nl

Bestuurslid

Toine Roks
Spie Industrie/AmiduVin
Korte Hei 16
4714 RD Sprundel
T. 0165 – 38 04 40
E. T.Roks@Spie.com
I. www.spie.com

Toine Roks

Bestuurslid

Mark van Haaren
Muijs Scaldis Reizen
Roosendaalseweg 11
4711 RR  Sint Willebrord
T. 0165-38 28 51
E. Reisburo@muijs-scaldis.nl
I. www.muijs-scaldis.nl

Mark Haans

Bestuurslid

Roger Verstijlen
Verstijlen Hekwerk V.o.F.
Rucphensebaan 58
4714 RE  Sprundel
T. 0165 – 38 38 17
E. info@verstijlenhekwerken.nl
I. www.verstijlenhekwerken.nl 

Roger Verstijlen

Bestuurslid

Ingrid Talboom-Konings
Talboom Hoveniers V.o.F./Voetjoy
Kraaihei 9
4715 RV  Rucphen
T. 0165 – 38 55 68
E.  voetjoy@outlook.com
I. www.talboomhoveniers.nl

Ingrid Talboom Konings

De adviseurs van de Industriële Kring Rucphen zijn:

Parkmanagement

Frank Swaghoven
ParkTrust BV
Jade 208
3316 LJ Dordrecht
06-40711661
E: frank@parktrust.nl

Financieel adviseur

Gerard Koot
Euro Accountancy B.V.
Wernhoutseweg 26 B
4881 GB Zundert
T. 076 – 597 30 07
E. info@euro-accountancy.nl
I. www.euro-accountancy.nl

Secretariële ondersteuning

Coby Braat
Roosendaal
E. jacoba.braat@gmail.com

Ja, ik wil netwerken, inkoopvoordelen en inspraak in de gemeente Rucphen!